



Ladies Wilson DYNAPWR 13* Driver - Project X Even Flow 45g 4.0-L Ladies - 379576
| Brand: | WILSON Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 44.5" |
| Loft: | 13 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Project X Even Flow 45g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Undersize |
| Swing Weight: | |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with light brush marks to the face and sole from hitting a few balls. Crown shows a couple marks, due to shop wear, which are hardly noticeable at address. No dings or scratches. |
| SKU: | 379576 |
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | WILSON Golf |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 44.5" |
| Loft: | 13 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Project X Even Flow 45g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Undersize |
| Swing Weight: | |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with light brush marks to the face and sole from hitting a few balls. Crown shows a couple marks, due to shop wear, which are hardly noticeable at address. No dings or scratches. |
| SKU: | 379576 |























