🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



NEW PROJECT X HZRDUS BLACK GEN4 (MATTE BLACK) 60 6.0 STIFF FLEX DRIVER SHAFT
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Black Gen4 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.5 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448780 |
$55.99
NEW PROJECT X HZRDUS BLACK GEN4 (MATTE BLACK) 60 6.0 STIFF FLEX DRIVER SHAFT—
$55.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Black Gen4 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.5 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448780 |











