🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



NEW PROJECT X HZRDUS BLACK GEN4 (MATTE BLACK) 70 6.5 X-FLEX DRIVER SHAFT #448781
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Black Gen4 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 70g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.1 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448781 |
$55.99
NEW PROJECT X HZRDUS BLACK GEN4 (MATTE BLACK) 70 6.5 X-FLEX DRIVER SHAFT #448781—
$55.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Black Gen4 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 70g |
| Launch: | Low |
| Torque: | 3.1 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448781 |











