🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale



NEW PROJECT X HZRDUS CB COUNTER BALANCED 50 5.0 SENIOR FLEX DRIVER SHAFT #448776
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Red CB Gen4 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 50g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 5.9 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448776 |
$55.99
NEW PROJECT X HZRDUS CB COUNTER BALANCED 50 5.0 SENIOR FLEX DRIVER SHAFT #448776—
$55.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Red CB Gen4 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 50g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 5.9 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 448776 |











