



Nice Left Handed TaylorMade STEALTH 2 10.5* Driver - 60g Extra-Stiff Flex 378966
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 45" |
| Loft: | 10.5 |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Shaft Type: | Project X Even Flow Riptide LX 60g 6.5 Extra-Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Z-Cord |
| Swing Weight: | |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 Great Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks good with a few light sky marks but nothing major. |
| SKU: | 378966 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 45" |
| Loft: | 10.5 |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Shaft Type: | Project X Even Flow Riptide LX 60g 6.5 Extra-Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Z-Cord |
| Swing Weight: | |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 Great Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks good with a few light sky marks but nothing major. |
| SKU: | 378966 |























