



Ryoma Maxima 9.5* Driver - Tour AD Graphite Design M2-V 65g Stiff Flex - 337526
| Brand: | |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 45.75" |
| Loft: | 9.5 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Tour AD Graphite Design M2-V 65g Stiff Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Jumbo Oversize White Grip |
| Swing Weight: | |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with light brush marks to the face and sole from a couple rounds of use. The crown shows a few scuffs and minor scratches which are hardly noticeable at address. Topline shows a couple scuffs and two paint chips. No dings or significant scratches. |
| SKU: | 337526 |
Original: $239.99
-65%$239.99
$84.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 45.75" |
| Loft: | 9.5 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Tour AD Graphite Design M2-V 65g Stiff Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Jumbo Oversize White Grip |
| Swing Weight: | |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with light brush marks to the face and sole from a couple rounds of use. The crown shows a few scuffs and minor scratches which are hardly noticeable at address. Topline shows a couple scuffs and two paint chips. No dings or significant scratches. |
| SKU: | 337526 |























