



Srixon ZX5 MK II LS 10.5* Driver w/HC - HZRDUS RDX Smoke 60g 6.0 Stiff - 400938
| Brand: | Srixon |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 46" |
| Loft: | 10.5 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | HZRDUS RDX Smoke Red 60g 6.0 Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet 360 |
| Swing Weight: | |
| Headcover: | Included |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Above Average Condition. The face and sole have some light brush marks from normal course play. The crown and topline look good with light wear. No major dings. |
| SKU: | 400938 |
Original: $279.99
-65%$279.99
$98.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Srixon |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 46" |
| Loft: | 10.5 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | HZRDUS RDX Smoke Red 60g 6.0 Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet 360 |
| Swing Weight: | |
| Headcover: | Included |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Above Average Condition. The face and sole have some light brush marks from normal course play. The crown and topline look good with light wear. No major dings. |
| SKU: | 400938 |























