



Srixon ZX7 9.5* Driver - Mitsubishi Tensei CK Blue 70g X Stiff Flex - 325472
| Brand: | Srixon |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 45.25" |
| Loft: | 9.5 |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi Chemical Tensei CK Series Blue 70g Extra Stiff Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet 360 Standard |
| Swing Weight: | |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7 / 10 - The face and sole show no signs of wear or use. The crown shows two large scratches, due to shop wear, which can be seen at address. One small paint chip to the back edge of the crown as well. |
| SKU: | 325472 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Srixon |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 45.25" |
| Loft: | 9.5 |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi Chemical Tensei CK Series Blue 70g Extra Stiff Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet 360 Standard |
| Swing Weight: | |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7 / 10 - The face and sole show no signs of wear or use. The crown shows two large scratches, due to shop wear, which can be seen at address. One small paint chip to the back edge of the crown as well. |
| SKU: | 325472 |























