



TaylorMade Stealth 2 9* Driver - Mitsubishi Kai'li Red 60g X-Flex - 353668
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 45.25" |
| Loft: | 9 |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi Chemical Kai'li Red 60g Extra Stiff Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Golf Pride Z-Grip Standard |
| Swing Weight: | |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with brush marks and a couple scratches to the sole from regular use. Face just shows a few ball marks, no discoloration. The back of the sole below the weight shows a couple paint chips to the red paint. Topline shows one very minor sky mark in the center. Crown is nearly untouched only showing a couple very minor scratches which aren't noticeable at address. |
| SKU: | 353668 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 45.25" |
| Loft: | 9 |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi Chemical Kai'li Red 60g Extra Stiff Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Golf Pride Z-Grip Standard |
| Swing Weight: | |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with brush marks and a couple scratches to the sole from regular use. Face just shows a few ball marks, no discoloration. The back of the sole below the weight shows a couple paint chips to the red paint. Topline shows one very minor sky mark in the center. Crown is nearly untouched only showing a couple very minor scratches which aren't noticeable at address. |
| SKU: | 353668 |























