



TaylorMade Stealth2 12* Driver - Kuro Kage Silver Series 60g Stiff Flex - 394644
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 45.75" |
| Loft: | 12 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi Chemical Kuro Kage Silver Series 60g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Golf Pride Z-Grip Standard |
| Swing Weight: | |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 6.5 / 10 - Below average condition with many brush marks to the face and sole from regular use. Edges of the crown show a few paint chips. Crown itself shows a few scuffs and scratches which are noticeable at address. No dings. (Grip is torn at the bottom and will need to be replaced) |
| SKU: | 394644 |
Original: $279.99
-65%$279.99
$98.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 45.75" |
| Loft: | 12 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi Chemical Kuro Kage Silver Series 60g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Golf Pride Z-Grip Standard |
| Swing Weight: | |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 6.5 / 10 - Below average condition with many brush marks to the face and sole from regular use. Edges of the crown show a few paint chips. Crown itself shows a few scuffs and scratches which are noticeable at address. No dings. (Grip is torn at the bottom and will need to be replaced) |
| SKU: | 394644 |























