



XXIO 12 9.5* Driver w/Cover - XXIO MP-1200 41g Stiff Flex - 389455
| Brand: | XXIO |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 46" |
| Loft: | 9.5 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | XXIO MP-1200 41g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Original XXIO |
| Swing Weight: | |
| Headcover: | Included |
| Condition Notes: | 9.5 / 10 Mint condition. Face and sole have minimal wear or signs of use. Topline and crown look clean. No major dings. |
| SKU: | 389455 |
Original: $439.99
-65%$439.99
$154.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | XXIO |
| Model: | |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 46" |
| Loft: | 9.5 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | XXIO MP-1200 41g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Original XXIO |
| Swing Weight: | |
| Headcover: | Included |
| Condition Notes: | 9.5 / 10 Mint condition. Face and sole have minimal wear or signs of use. Topline and crown look clean. No major dings. |
| SKU: | 389455 |























