


(7) NEW PROJECT X CYPHER SIXTY 60 6.0 STIFF FLEX GRAPHITE IRON SHAFTS .370
| Brand: | Project X |
| Model: | |
| Number of Items in Set: | 7 |
| Shaft Length: | 7 Shafts @ 41" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 339195 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | |
| Number of Items in Set: | 7 |
| Shaft Length: | 7 Shafts @ 41" |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | |
| Tip Diameter: | .370" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 339195 |





















