



NEW PROJECT X iM10 HZRDUS SMOKE 60 6.5 X-FLEX DRIVER SHAFT #394140
| Brand: | Project X |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.7 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 394140 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Grip: | |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Mid |
| Torque: | 3.7 |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 394140 |





















