


NEW! Project X HZRDUS CB Red 60 5.0 Senior Flex Driver Shaft .335" Tip 347833
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Red CB Gen4 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | High |
| Torque: | 4.9° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 347833 |
Original: $95.99
-65%$95.99
$33.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Red CB Gen4 |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Senior |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | High |
| Torque: | 4.9° |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | |
| SKU: | 347833 |





















