


NEW PROJECT X HZRDUS LIMITED EDITION "PALM TREE CREW" 60 6.0 STIFF DRIVER SHAFT
| Brand: | Project X |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 3.1* |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 407434 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Project X |
| Model: | |
| Adapter: | None |
| Shaft Length: | 46" Uncut |
| Shaft Material: | Graphite |
| Flex: | Stiff |
| Grip: | None |
| Shaft Weight: | 60g |
| Launch: | Low-Mid |
| Torque: | 3.1* |
| Tip Diameter: | .335" |
| Condition Notes: | New |
| SKU: | 407434 |





















