



Daiwa ON OFF 18* 5 Wood - ON OFF Smooth Kick MP-520F 47g Regular - 402518
| Brand: | |
| Model: | ON OFF |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 42.25" |
| Loft: | 18 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | ON OFF Smooth Kick MP-520F 47g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Sonar |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5-Wood |
| Headcover: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Above Average Condition. The face and sole have some brush marks from normal course play. The crown looks good with light wear. No major dings or scratches. |
| SKU: | 402518 |
Original: $103.99
-65%$103.99
$36.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | |
| Model: | ON OFF |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 42.25" |
| Loft: | 18 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | ON OFF Smooth Kick MP-520F 47g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Sonar |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5-Wood |
| Headcover: | |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Above Average Condition. The face and sole have some brush marks from normal course play. The crown looks good with light wear. No major dings or scratches. |
| SKU: | 402518 |























