



Excellent! Ladies Cobra Air-X Offset 23* 5 Wood - Ultra Lite Ladies Flex 332631
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | Ladies Air-X Offset |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 41.5" |
| Loft: | 23 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Cobra Ultra Lite 45g Ladies Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Lamkin R.E.L. Undersize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 - Excellent condition with light brush marks to the sole and topline from hitting a couple balls. The edges of the sole show a few scuffs due to shop wear. The crown is nearly untouched only showing a couple minor scuffs which aren't noticeable at address. No dings. Manufacturer sticker is still on the face. |
| SKU: | 332631 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | Ladies Air-X Offset |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 41.5" |
| Loft: | 23 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Cobra Ultra Lite 45g Ladies Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Lamkin R.E.L. Undersize |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 - Excellent condition with light brush marks to the sole and topline from hitting a couple balls. The edges of the sole show a few scuffs due to shop wear. The crown is nearly untouched only showing a couple minor scuffs which aren't noticeable at address. No dings. Manufacturer sticker is still on the face. |
| SKU: | 332631 |























