



Excellent! Left Hand Callaway 21' Epic Speed 15* 3 Wood - HZRDUS Regular 359752
| Brand: | Callaway |
| Model: | 2021 Epic Speed |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | HZRDUS Smoke iM10 Mid Spin 60g 5.5 Regular Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Original Callaway |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 - Excellent condition with very light brush marks to the sole from hitting a couple balls. Crown has some light scratches. No major dings or scratches. |
| SKU: | 359752 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Callaway |
| Model: | 2021 Epic Speed |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | HZRDUS Smoke iM10 Mid Spin 60g 5.5 Regular Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Original Callaway |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 - Excellent condition with very light brush marks to the sole from hitting a couple balls. Crown has some light scratches. No major dings or scratches. |
| SKU: | 359752 |























