



Excellent! Left Handed TaylorMade M5 Titanium 15* 3 Wood - Tensei Reg - 338026
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | M5 Titanium |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Mitsubishi Chemical Tensei CK Series Orange 65g Regular Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Golf Pride New Decade Multi Compound Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 - Excellent condition with no signs of use. The crown shows a couple minor scuffs, due to shop wear, which aren't noticeable at address. Topline shows a couple minor scuffs as well. No dings or scratches. |
| SKU: | 338026 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | M5 Titanium |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Mitsubishi Chemical Tensei CK Series Orange 65g Regular Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Golf Pride New Decade Multi Compound Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 - Excellent condition with no signs of use. The crown shows a couple minor scuffs, due to shop wear, which aren't noticeable at address. Topline shows a couple minor scuffs as well. No dings or scratches. |
| SKU: | 338026 |























