



Ladies Cobra KING LTDx MAX 18.5* 3 Wood - Riptide CB 40g 4.0 Ladies Flex 378554
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | Ladies KING LTDx MAX |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 41.5" |
| Loft: | 18.5 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Project X Even Flow Riptide CB 40g 4.0 Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Connect |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice Condition. The face and sole have some light brush marks from normal wear. The crown looks ok with some light marks but nothing too bad. |
| SKU: | 378554 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | Ladies KING LTDx MAX |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 41.5" |
| Loft: | 18.5 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Project X Even Flow Riptide CB 40g 4.0 Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Connect |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice Condition. The face and sole have some light brush marks from normal wear. The crown looks ok with some light marks but nothing too bad. |
| SKU: | 378554 |























