



Ladies TaylorMade Stealth 19* 5 Wood - Aldila Ascent 45g Ladies - 362005
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Ladies Stealth |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 41" |
| Loft: | 19 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Aldila Ascent Silver 45g Ladies Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Sonar Undersize+ |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 9 / 10 Mint Condition. Very minimal wear or signs of use. Topline and crown look clean. |
| SKU: | 362005 |
Original: $143.99
-65%$143.99
$50.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Ladies Stealth |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 41" |
| Loft: | 19 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Aldila Ascent Silver 45g Ladies Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Sonar Undersize+ |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 9 / 10 Mint Condition. Very minimal wear or signs of use. Topline and crown look clean. |
| SKU: | 362005 |























