



Ladies TaylorMade Stealth 19* 5 Wood - Aldila Ascent 45g Ladies Flex - 373416
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Ladies Stealth |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 41" |
| Loft: | 19 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Aldila Ascent Silver 45g Ladies Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Sonar Undersize+ |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice Condition. Very minimal wear or signs of use to the face and sole from normal course play. Topline and crown have minimal wear. No major dings. |
| SKU: | 373416 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Ladies Stealth |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 41" |
| Loft: | 19 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Aldila Ascent Silver 45g Ladies Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Sonar Undersize+ |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice Condition. Very minimal wear or signs of use to the face and sole from normal course play. Topline and crown have minimal wear. No major dings. |
| SKU: | 373416 |























