



Ladies TaylorMade Stealth 19* 5 Wood w/HC- Aldila Ascent 45g Ladies Flex 383543
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Ladies Stealth |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 41" |
| Loft: | 19 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Aldila Ascent Silver 45g Ladies Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Sonar Undersize+ |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5-Wood |
| Headcover: | Included |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Above average condition. Face and sole show light brush marks from normal course play. Topline and crown look good with light wear. No major dings. |
| SKU: | 383543 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Ladies Stealth |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 41" |
| Loft: | 19 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Aldila Ascent Silver 45g Ladies Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Sonar Undersize+ |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5-Wood |
| Headcover: | Included |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Above average condition. Face and sole show light brush marks from normal course play. Topline and crown look good with light wear. No major dings. |
| SKU: | 383543 |























