



Ladies TaylorMade Stealth 2 19* 5 Wood - Aldila Ascent 45g Ladies Flex - 386309
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Ladies Stealth 2 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 40.5" |
| Loft: | 19 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Aldila Ascent 45g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Sonar Undersize + |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 Excellent condition. The face and sole have some light brush marks from normal course play. The crown and topline look good with light wear. No major dings. |
| SKU: | 386309 |
Original: $143.99
-65%$143.99
$50.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Ladies Stealth 2 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Club Length: | 40.5" |
| Loft: | 19 |
| Flex: | Ladies |
| Shaft Type: | Aldila Ascent 45g Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Sonar Undersize + |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 Excellent condition. The face and sole have some light brush marks from normal course play. The crown and topline look good with light wear. No major dings. |
| SKU: | 386309 |























