



Left Handed Callaway 2021 Epic Speed 15* 3 Wood w/HC - MMT 70 Stiff Flex 324658
| Brand: | Callaway |
| Model: | 2021 Epic Speed |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi MMT 70g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet Align |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Good Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks ok but has some marks |
| SKU: | 324658 |
Original: $143.99
-65%$143.99
$50.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Callaway |
| Model: | 2021 Epic Speed |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi MMT 70g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet Align |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Good Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks ok but has some marks |
| SKU: | 324658 |























