



Left Handed Callaway 21 Epic MAX 15* 3 Wood -KBS TourDriven60 Senior Flex 336479
| Brand: | Callaway |
| Model: | Epic Max |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | KBS TD Tour Driven 60g Category 2 Senior Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride MCC Align |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Good Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks good with no major marks or nicks. |
| SKU: | 336479 |
Original: $183.99
-65%$183.99
$64.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Callaway |
| Model: | Epic Max |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | KBS TD Tour Driven 60g Category 2 Senior Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride MCC Align |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Good Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks good with no major marks or nicks. |
| SKU: | 336479 |























