



Left Handed Callaway PARADYM 18* 5 Wood - Aldila Ascent 50g Senior Flex - 379284
| Brand: | Callaway |
| Model: | PARADYM |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 42.75" |
| Loft: | 18 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Aldila Ascent 50g Senior Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice condition. The face and sole have some light brush marks from normal wear. The crown looks great with minimal wear. No major dings or scratches. |
| SKU: | 379284 |
Original: $175.99
-65%$175.99
$61.60Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Callaway |
| Model: | PARADYM |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 42.75" |
| Loft: | 18 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Aldila Ascent 50g Senior Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice condition. The face and sole have some light brush marks from normal wear. The crown looks great with minimal wear. No major dings or scratches. |
| SKU: | 379284 |























