



Left Handed Callaway Paradym 18* 5 Wood - Mitsubishi C6 Blue 50g Regular 384306
| Brand: | Callaway |
| Model: | PARADYM |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 42.75" |
| Loft: | 18 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Mitsubishi C6 Series Blue 60g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 - Nice condition. Face and sole have some light brush marks from normal course play. Crown and topline look good with some visible light wear. No major dings. |
| SKU: | 384306 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Callaway |
| Model: | PARADYM |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 42.75" |
| Loft: | 18 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Mitsubishi C6 Series Blue 60g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 5-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 - Nice condition. Face and sole have some light brush marks from normal course play. Crown and topline look good with some visible light wear. No major dings. |
| SKU: | 384306 |























