



Left Handed Callaway Rogue ST MAX 15* 3 Wood - Rogue Elite 55g Regular - 378501
| Brand: | Callaway |
| Model: | Rogue ST MAX |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.5" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Aldila Rogue Elite 55g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Pure |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks good with some minimal wear. No major dings or scratches. |
| SKU: | 378501 |
Original: $103.99
-65%$103.99
$36.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Callaway |
| Model: | Rogue ST MAX |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.5" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Aldila Rogue Elite 55g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Pure |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks good with some minimal wear. No major dings or scratches. |
| SKU: | 378501 |























