



Left Handed Cleveland HALO XL 15* 3 Wood - Mitsubishi Fubuki 50g Regular 399742
| Brand: | Cleveland |
| Model: | HALO XL |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.5" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Mitsubishi Fubuki 50g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 Excellent condition. The face and sole look great with some light brush marks from normal course play. The crown and topline look good with some light wear. No major dings. |
| SKU: | 399742 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cleveland |
| Model: | HALO XL |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.5" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Mitsubishi Fubuki 50g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 Excellent condition. The face and sole look great with some light brush marks from normal course play. The crown and topline look good with some light wear. No major dings. |
| SKU: | 399742 |























