



Left Handed Cleveland HALO XL 15* 3 Wood - Mitsubishi Fubuki 50g Stiff - 399746
| Brand: | Cleveland |
| Model: | HALO XL |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi Fubuki 50g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 Excellent condition. The face and sole look great with some light brush marks from normal wear. The crown looks good with a few light marks but nothing major. |
| SKU: | 399746 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cleveland |
| Model: | HALO XL |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi Fubuki 50g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 Excellent condition. The face and sole look great with some light brush marks from normal wear. The crown looks good with a few light marks but nothing major. |
| SKU: | 399746 |























