



Left Handed Cobra KING LTDx LS 14.5* 3 Wood Black/Gold- HZRDUS Stiff Flex 311457
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | KING LTDx LS |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.5" |
| Loft: | 14.5 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Project X HZRDUS Smoke 70g 6.0 Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Connect |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 Great Condition. The face and sole look great and show minimal signs of wear. The crown looks good but has a couple light marks |
| SKU: | 311457 |
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | KING LTDx LS |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.5" |
| Loft: | 14.5 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Project X HZRDUS Smoke 70g 6.0 Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Connect |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8.5 / 10 Great Condition. The face and sole look great and show minimal signs of wear. The crown looks good but has a couple light marks |
| SKU: | 311457 |























