



Left Handed Cobra KING LTDx LS 14.5* 3 Wood - Mitsubishi Tensei Stiff - 393191
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | KING LTDx LS |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 14.5 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei White AV Series 75g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice condition. Face and sole have light brush marks from normal course play. Topline and crown look good with light wear. No major dings or scratches. |
| SKU: | 393191 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | KING LTDx LS |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 14.5 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei White AV Series 75g Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice condition. Face and sole have light brush marks from normal course play. Topline and crown look good with light wear. No major dings or scratches. |
| SKU: | 393191 |























