



Left Handed Cobra King LTDx MAX 15.5* 3 Wood - HZRDUS RDX Black 80g Stiff 393662
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | LTDx MAX |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43" |
| Loft: | 15.5 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | HZRDUS Smoke RDX Black Low Spin 80g 6.0 Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7 / 10 - Average condition with very minor brush marks to the face and sole from taking a couple swings. Crown shows a couple scuffs, due to shop wear, which are noticeable at address. No dings or significant scratches. |
| SKU: | 393662 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | LTDx MAX |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43" |
| Loft: | 15.5 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | HZRDUS Smoke RDX Black Low Spin 80g 6.0 Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7 / 10 - Average condition with very minor brush marks to the face and sole from taking a couple swings. Crown shows a couple scuffs, due to shop wear, which are noticeable at address. No dings or significant scratches. |
| SKU: | 393662 |























