



Left Handed Cobra king LTDx MAX Draw 15.5* 3 Wood - EF Riptide CB Senior 357260
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | LTDx MAX Draw |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43" |
| Loft: | 15.5 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Even Flow Riptide CB 40g 5.0-A Senior Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Connect Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with no signs of any use. Crown shows a couple marks which are noticeable at address. Edges of the sole show a couple minor marks as well. No dings or scratches. |
| SKU: | 357260 |
Original: $127.99
-65%$127.99
$44.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | LTDx MAX Draw |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43" |
| Loft: | 15.5 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Even Flow Riptide CB 40g 5.0-A Senior Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Connect Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with no signs of any use. Crown shows a couple marks which are noticeable at address. Edges of the sole show a couple minor marks as well. No dings or scratches. |
| SKU: | 357260 |























