



Left Handed Cobra KING LTDx Peacoat 15* 3 Wood - HZRDUS Smoke iM10 Stiff 389390
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | KING LTDx |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 42.75" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | HZRDUS Smoke iM10 60g 6.0 Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Z-Cord |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Included |
| Condition Notes: | 6.5 / 10 Fair condition. Face and sole have brush marks from normal course play. Sole shows some light loss in finish. Topline and crown look good with light visible wear. No major dings or scratches. |
| SKU: | 389390 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | KING LTDx |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 42.75" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | HZRDUS Smoke iM10 60g 6.0 Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Z-Cord |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Included |
| Condition Notes: | 6.5 / 10 Fair condition. Face and sole have brush marks from normal course play. Sole shows some light loss in finish. Topline and crown look good with light visible wear. No major dings or scratches. |
| SKU: | 389390 |























