



Left Handed Cobra KING RAD Speed 14.5* 3 Wood Blk/Trb- Helium Regular Flex333811
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | KING RAD Speed |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 14.5 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | UST Mamiya Helium Silver 53g F3 Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Connect without the Adapter |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 - Good Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks ok but has a few light marks but nothing major |
| SKU: | 333811 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | KING RAD Speed |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 14.5 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | UST Mamiya Helium Silver 53g F3 Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Connect without the Adapter |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 - Good Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks ok but has a few light marks but nothing major |
| SKU: | 333811 |























