



Left Handed Cobra King RAD Speed Draw 14.5* 3 Wood - HZRDUS iM10 Regular 351833
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | RAD Speed Draw |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 42.75" |
| Loft: | 14.5 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | HZRDUS Smoke iM10 Mid Spin 60g 5.5 Regular Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7 / 10 - Average condition with no signs of any use. The crown shows a couple scuffs as well as two paint chips, due to shop wear, which are noticeable at address. Face and sole are both untouched and look great. No dings. |
| SKU: | 351833 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | RAD Speed Draw |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 42.75" |
| Loft: | 14.5 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | HZRDUS Smoke iM10 Mid Spin 60g 5.5 Regular Flex Graphite |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7 / 10 - Average condition with no signs of any use. The crown shows a couple scuffs as well as two paint chips, due to shop wear, which are noticeable at address. Face and sole are both untouched and look great. No dings. |
| SKU: | 351833 |























