



Left Handed Cobra LTDx LS 14.5* 3 Wood Blk/Gld RiptideCB 50g Regular Flex 351903
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | KING LTDx LS |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 14.5 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Project X Even Flow Riptide CB 50g 5.5 Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Connect without the adapter |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Good Condition. The face and sole look good with some light brush marks from normal wear. The crown looks good with a few light marks but nothing too bad. |
| SKU: | 351903 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | KING LTDx LS |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 14.5 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Project X Even Flow Riptide CB 50g 5.5 Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Connect without the adapter |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Good Condition. The face and sole look good with some light brush marks from normal wear. The crown looks good with a few light marks but nothing too bad. |
| SKU: | 351903 |























