



Left Handed Cobra LTDx LS 14.5* 3 Wood - Tensei White 75g Extra Stiff - 376008
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | LTDx LS |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43" |
| Loft: | 14.5 |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei White AV Series 75g Extra Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice condition. Face and sole have minimal wear or signs of use. Topline and crown good with minimal wear. No major dings. |
| SKU: | 376008 |
Original: $127.99
-65%$127.99
$44.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | LTDx LS |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43" |
| Loft: | 14.5 |
| Flex: | Extra-Stiff |
| Shaft Type: | Mitsubishi Tensei White AV Series 75g Extra Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice condition. Face and sole have minimal wear or signs of use. Topline and crown good with minimal wear. No major dings. |
| SKU: | 376008 |























