



Left Handed Cobra LTDx MAX 15.5* 3 WOOD Blk/Gld HZRDUS RDX 80g Stiff Flex 393639
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | KING LTDx MAX |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 15.5 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Project X HZRDUS Smoke RDX 80g 6.0 Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Average Condition. The face and sole look good with some light brush marks from normal wear. The crown looks ok with some light marks and a few small nicks. |
| SKU: | 393639 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | KING LTDx MAX |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 15.5 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Project X HZRDUS Smoke RDX 80g 6.0 Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 Average Condition. The face and sole look good with some light brush marks from normal wear. The crown looks ok with some light marks and a few small nicks. |
| SKU: | 393639 |























