



Left Handed Cobra RAD Speed 14.5* 3 WOOD Peacoat - HZRDUS 80g Stiff Flex 393605
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | KING RAD Speed |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 14.5 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Project X HZRDUS Smoke RDX Black 80g 6.0 Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Good Condition. The face and sole look good with some light brush marks from normal wear. The crown looks good with some light marks but nothing too bad. |
| SKU: | 393605 |
Original: $119.99
-65%$119.99
$42.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | KING RAD Speed |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 14.5 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Project X HZRDUS Smoke RDX Black 80g 6.0 Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Good Condition. The face and sole look good with some light brush marks from normal wear. The crown looks good with some light marks but nothing too bad. |
| SKU: | 393605 |























