



Left Handed Cobra RAD Speed 14.5* 3 WOOD Peacoat - Riptide CB 50g Regular 375935
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | KING RAD Speed |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 42.75" |
| Loft: | 14.5 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Project X Even Flow Riptide CB 50g 5.5 Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Connect w/sensor |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 - Nice Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks good with some light marks but nothing too bad. |
| SKU: | 375935 |
Original: $103.99
-65%$103.99
$36.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | KING RAD Speed |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 42.75" |
| Loft: | 14.5 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Project X Even Flow Riptide CB 50g 5.5 Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Connect w/sensor |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 - Nice Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown looks good with some light marks but nothing too bad. |
| SKU: | 375935 |























