



Left Handed Peacoat Cobra LTDx 15* 3 Wood - Riptide 50g 6.0 Stiff Flex 376004
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | LTDx Peacoat |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Project X Even Flow Riptide CB 50g 6.0 Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Connect w/sensor |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice condition. Face and sole have minimal wear or signs of use. Topline and crown good with minimal wear. No major dings or scratches. |
| SKU: | 376004 |
Original: $127.99
-65%$127.99
$44.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | LTDx Peacoat |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.25" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Stiff |
| Shaft Type: | Project X Even Flow Riptide CB 50g 6.0 Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Cobra Connect w/sensor |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice condition. Face and sole have minimal wear or signs of use. Topline and crown good with minimal wear. No major dings or scratches. |
| SKU: | 376004 |























