



Left Handed Peacoat Cobra LTDx 15* 3 Wood - Smoke iM10 60g 5.5 Regular - 376003
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | LTDx Peacoat |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Project X HZRDUS Smoke iM10 60g 5.5 Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice condition. Face and sole have minimal wear or signs of use. Topline and crown good with minimal wear and light scratches. No major dings. |
| SKU: | 376003 |
Original: $127.99
-65%$127.99
$44.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Cobra Golf |
| Model: | LTDx Peacoat |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Project X HZRDUS Smoke iM10 60g 5.5 Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice condition. Face and sole have minimal wear or signs of use. Topline and crown good with minimal wear and light scratches. No major dings. |
| SKU: | 376003 |























