



Left Handed Srixon ZF85 15* 3 Wood w/HC - HZRDUS 62g 5.5 Regular Flex - 395165
| Brand: | Srixon |
| Model: | ZF85 |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.5" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Project X HZRDUS 62g 5.5 Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Included |
| Condition Notes: | 6 / 10 - Below Average Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown and topline have some visible imperfections. Sole shows scratches and loss in finish. |
| SKU: | 395165 |
Original: $47.99
-65%$47.99
$16.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Srixon |
| Model: | ZF85 |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.5" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Project X HZRDUS 62g 5.5 Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Golf Pride Tour Velvet 360 |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Included |
| Condition Notes: | 6 / 10 - Below Average Condition. The face and sole have some brush marks from normal wear. The crown and topline have some visible imperfections. Sole shows scratches and loss in finish. |
| SKU: | 395165 |























