



Left Handed Srixon ZX 15* 3 Wood - Aldila Rogue 130MSI 80g TX Flex - 405886
| Brand: | Srixon |
| Model: | ZX |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 42.5" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Shaft Type: | Aldila Rogue 130MSI 80g TX Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Golf Pride Tour Velvet |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with brush marks to the face and sole from normal course play. Sole has a few light scratches. Topline and crown look good with light wear. No major dings. |
| SKU: | 405886 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Srixon |
| Model: | ZX |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 42.5" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Tour Extra Stiff |
| Shaft Type: | Aldila Rogue 130MSI 80g TX Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | TaylorMade Golf Pride Tour Velvet |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7.5 / 10 - Above average condition with brush marks to the face and sole from normal course play. Sole has a few light scratches. Topline and crown look good with light wear. No major dings. |
| SKU: | 405886 |























