



Left Handed TaylorMade M5 Titanium 15* 3 Wood - Kai'li Red 65g Regular - 358146
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | M5 Titanium |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.5" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Mitsubishi Chemical Kai'li Red 65g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Original TaylorMade |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 9 / 10 - Mint condition. Little to no use or signs of wear. Topline and crown look great. No major dings or scratches. |
| SKU: | 358146 |
Original: $159.99
-65%$159.99
$56.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | M5 Titanium |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.5" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Mitsubishi Chemical Kai'li Red 65g Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Original TaylorMade |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 9 / 10 - Mint condition. Little to no use or signs of wear. Topline and crown look great. No major dings or scratches. |
| SKU: | 358146 |























