



Left Handed TaylorMade Stealth 15* 3 Wood - Aldila Rogue Elite 55 Regular 378513
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Stealth |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.5" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Aldila Rogue Elite 55g Regular |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Pure |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice condition. Face and sole have brush marks from normal course play. Topline and crown look good with minimal wear. No major dings. |
| SKU: | 378513 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Stealth |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.5" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Regular |
| Shaft Type: | Aldila Rogue Elite 55g Regular |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Pure |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 8 / 10 Nice condition. Face and sole have brush marks from normal course play. Topline and crown look good with minimal wear. No major dings. |
| SKU: | 378513 |























