



Left Handed TaylorMade Stealth 2 15* 3 Wood - Mitsubishi C6 40g Senior - 384294
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Stealth 2 |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.5" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Mitsubishi C6 Series Red 40g Senior Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7 / 10 Average condition. The face and sole have some brush marks from normal course play. Topline shows light scuff. Crown shows light wear. No major dings. |
| SKU: | 384294 |
Original: $143.99
-65%$143.99
$50.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Stealth 2 |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Club Length: | 43.5" |
| Loft: | 15 |
| Flex: | Senior |
| Shaft Type: | Mitsubishi C6 Series Red 40g Senior Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Grip: | Lamkin Crossline Black |
| Swing Weight: | |
| Club Number: | 3-Wood |
| Headcover: | Not Included |
| Condition Notes: | 7 / 10 Average condition. The face and sole have some brush marks from normal course play. Topline shows light scuff. Crown shows light wear. No major dings. |
| SKU: | 384294 |























